Покрокове керівництво по реєстрації в Parimatch.com

Для того щоб отримати доступ до всіх функцій і можливостей офіційного сайту букмекерської контори гравцеві буде потрібно зареєструватися в Парі матч для створення особистого ігрового аккаунту. Тому немає нічого дивного в тому, що багато новачків, які хочуть почати заробляти гроші на своїх знаннях про спорт хочуть розібратися в тому як зареєструватися на Парі матч.

Отримати Бонус

реєстраця в Parimatch.com

Інструкція з реєстрації в Парі Матч

Реєстрація в Парі Матч відбувається через офіційний сайт цього букмекера. Так як букмекерська контора працює в легальному полі, маючи всі необхідні ліцензії та дозволи, її веб-сайт не піддається блокуванню, тому проблем з доступом до цього ресурсу у користувачів виникнути не повинно.

Сам же процес реєстрації в Парі матч відбувається наступним чином:

 • спершу потрібно перейти на офіційний сайт букмекерської контори, скориставшись наступним посиланням https://parimatch.com/;
 • також можна знайти даний веб-ресурс за допомогою будь-якої популярної пошукової системи (Яндекс, Google) вписавши в рядок пошуку назву компанії;
 • далі, зайшовши на інтернет-сайт букмекера, потрібно натиснути на кнопку «Реєстрація», яка розташовується в правому верхньому кутку головної сторінки;
 • потрапивши на сторінку з електронною реєстраційною формою користувачеві потрібно буде вказати наступні дані: ім’я, прізвище, по батькові, дата народження, контактний номер мобільного телефону, адресу електронної пошти;
 • на наступному, завершальному етапі залишиться вписати пароль від створюваного облікового запису і поставити галочку напроти пункту про згоду з правилами обробки персональних даних.

На цьому процес реєстрації в Пари матч Україна буде завершено. Правда, варто пам’ятати про необхідність проходження ще й процедури ідентифікації особистості користувача для верифікації ігрового аккаунту.

Реєстрація

Важливо: при проходженні реєстрації на Парі матч користувач автоматично підтверджує те, що він є повнолітнім громадянином. Крім того, варто пам’ятати про те, що не потрібно намагатися обманювати букмекера, вказуючи несправжні персональні дані так, як для виведення зароблених на ставках коштів користувачеві доведеться також пройти процедуру ідентифікації своєї особистості, шляхом надання скан-копій документів.

Ідентифікація

Для повноцінної гри в букмекерській конторі і отримання можливості заробітку грошей на знаннях про спорт буде недостатньо просто зареєструватися на Парі матч. Також буде потрібно пройти верифікацію, шляхом надання співробітникам служби безпеки букмекерської контори копій документів, що підтверджують особу користувача і факт досягнення ним повноліття.

Обійти необхідність проходження ідентифікації особистості не вийде так, як без неї користувач не зможе виводити виграні кошти, а букмекер не зможе забезпечити необхідний рівень захисту коштів гравця від шахраїв. Співробітники служби безпеки БК проводять роботу в порівнянні наданих користувачем документів з даними платіжної системи, за допомогою якої гравець проводить операції по введенню і виведенню грошей. При виявленні найменших розбіжностей гравцеві буде потрібно займатися повторною ідентифікацією своєї особистості для верифікації раніше створеного аккаунту.

Важливо: варто відзначити, що нові користувачі зможуть отримати від букмекерської контори Парі матч за реєстрацію бонус в розмірі 2500 гривень.

Особливості верифікації

Після отримання службою безпеки букмекера скан-копій документів від гравця, почнеться процес їх перевірки. При цьому служба безпеки може вимагати від беттера додатково надання особистої фотографії, на якій гравець повинен стояти, тримаючи в руках свій розкритий паспорт. Іноді також може знадобитися відеозв’язок зі службою безпеки в разі, якщо у її співробітників є певні сумніви щодо чесності гравця.

Етапи ідентифікації особистості на Паріматч

Етапи ідентифікації особистості на Паріматч

Процедура ідентифікації особистості користувача відбувається наступним чином:

Вхід
 • пройдіть авторизацію для входу в аккаунт і перейдіть в розділ особистого кабінету «Налаштування рахунку»;
 • впишіть свій контактний номер мобільного телефону;
 • вкажіть отриманий від системи у вигляді СМС-повідомлення п’ятизначний код перевірки;
 • завантажте через сайт необхідні копії документів
 • перевірте правильність зазначених даних;
 • натисніть кнопку «Відправити».

Після перевірки інформації користувач отримає повідомлення на свою електронну пошту про те, що йому вдалося успішно зареєструватися в Паріматч і пройти процедуру ідентифікації своєї особистості.

Переваги та недоліки БК Паріматч

До основних переваг БК Паріматч, які залучають більшу частину користувачів, варто віднести:

 • зручний, пророблений призначений для користувача інтерфейс, що дозволяє швидко знаходити потрібні розділи;
 • дуже широка лінія спортивних подій, яка порадує в тому числі і любителів різних екзотичних видів спорту;
 • букмекерська контора постійно проводить найрізноманітніші акції, пропонує своїм користувачам промокодом і бонуси за реєстрацію Пари матч;
 • професійна і чуйна служба технічної підтримки, яка працює в цілодобовому режимі, швидко вирішує виникаючі у гравців проблеми, пов’язані з роботою ця компанія працює повністю в легальному полі, маючи офіційну державну ліцензію для надання своїм клієнтам доступу до ставок на спорт.

Якщо ж говорити про недоліки цього майданчика, то до них перш за все варто віднести досить тривалий виведення коштів з моменту подачі заявки. Спершу користувач повинен буде пройти верифікацію для першого виведення грошей, після чого заявка буде перевірятися службою безпеки веб-ресурсу на предмет наявності в діях гравця шахрайської складової. Тому терміни виведення грошей іноді можуть затягуватися до тижня. Правда, найчастіше, заявки, подані верифікованими гравцями, що дотримують всі правила букмекера, виконуються на протязі 48 годин з моменту їх подачі.

Можливі проблеми з реєстрацією

Можливі проблеми з реєстрацією

Для того щоб виключити будь-які проблеми в процесі проходження процедури реєстрації ігрового аккаунту, користувачеві буде потрібно врахувати наступні нюанси:

 • на момент створення ігрового профілю юзер повинен бути повнолітнім;
 • для виведення коштів також буде потрібно додатково верифікувати аккаунт;
 • слід завантажувати якісні скан-копії документів, де буде добре читатися текст;
 • важливо вказувати тільки дійсну інформацію при заповненні реєстраційної анкети.

При недотриманні даних вимог профіль гравця може бути заморожений до моменту надання ним реальних персональних даних. В деяких випадках профіль гравця може бути заблоковано назавжди.

Поделиться с друзьями
Добавить комментарий